Jaki prezent dla dziewczyny na święta wybrać?

Coraz bliżej czas kupowania prezentów, nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę. Po pierwsze dlatego, że im bliżej świąt tym dłuższy czas oczekiwania na zamówienie (biorąc pod uwagę zamówienia online) i rosnące ceny. Dlatego w poniższym artykule znajdziesz ciekawe inspiracje prezentowe dla dziewczyny.

Książka ponadczasowy prezent

Dla dziewczyny, która uwielbia czytać idealnym pomysłem na prezent będzie książka. Taki prezent jest ponadczasowy i dobrze dobrana tematyka może być wyrazem Twoich uczuć do drugiej połówki. Prezent dla dziewczyny można rozbudować o dodatkowe akcesoria dla mola książkowego np. designerską zakładkę do książki, kubek dla miłośniczki czytania czy koc, pod którym Twoja dziewczyna będzie się mogła zaszyć podczas zimowej lektury.

Poniżej znajdziesz listę kilku ciekawych książek o tematyce miłosnej.

Książki z historią miłosną to m.in.:

– “twoje fotografie” Tammy Robinson

– “kilka słów o miłości” Tomasz Kieres

– “milion nowych chwil” Katherine Center

– “We dwoje” Nichola Sparks

– “nasze życzenie” Tillite Cole

– “Hopeless” Colleen Hoover oraz kontynuacja “Losing Hope”

– “z widokiem na miłość” Kate Sterritt

To tylko garstka tytułów, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze książkowego prezentu dla dziewczyny. Większość z podanych pisarzy ma na swoim koncie inne tytuły książek, które również są warte przeczytania.

Personalizowany prezent

Kolejną ciekawą propozycją prezentową są wszelkie personalizowane prezenty. Na pewno zachwycisz swoją dziewczynę prezentem, który został wykonany od serca. Świetny pomysłem będzie przygotowanie fotoksiążki ze wspólnymi zdjęciami i ciekawymi opisami lub fotoobrazu z ulubioną sentencją Twojej drugiej połówki. Praktycznym prezentem, który możesz przygotować przy pomocy półproduktów będzie również box prezentowy z ulubionymi rzeczami Twojej dziewczyny np. ulubiony napój, słodycze, kosmetyki czy rzeczy, które lubi kolekcjonować. Ostatnio dużą popularnością cieszą się colours box czyli pudełko z prezentami tylko w jednej wybranej kolorystyce. Wygląda to imponująco i dodatkowo można wybrać do boxa rzeczy w ulubionym kolorze swojej dziewczyny.

Im bardziej kreatywny prezent, przygotowany od serca tym będzie większe zaskoczenie i radość z otrzymanego prezentu. Dlatego warto zaplanować zakupy z wyprzedzeniem i poświęcić chwilę czasu na przygotowanie wyjątkowego prezentu dla dziewczyny.