Kalendarz

1/2022
M T W T F S S
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
 


Designed by:

Dla Rodziców

Kochani Rodzice!


____Oddając swoje Pociechy w nasze ręce macie nadzieję, że oprócz fachowej opieki oraz właściwej edukacji, Wasze Dzieci otoczone będą miłą i ciepłą przyjacielską atmosferą. Cała kadra nauczycielska Przedszkola Nr 2 będzie starać się spełnić Państwa oczekiwania w tym zakresie.

____Sukces jednak nie może zostać osiągnięty bez Państwa udziału. Na stronie "Nasze zasady" mogą zapoznać się Państwo z Dekalogiem Rodzica "Małego Artysty"... Ten swoisty kodeks ma istotne znaczenie w procesie wychowawczym i socjalizacyjnym Waszych Dzieci.

 

Mamo, Tato "Małego Artysty"
p a m i ę t a j :

Żegnaj i witaj swoje dziecko zawsze uśmiechem !!!

Dzieci uczą się tego, czego doświadczają !!!


* * *


____Na kolejnych stronach zamieszczamy informację za zasadach zapisania Dziecka do naszego Przedszkola.

____Strona "Częste pytania" zawiera odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane prze Rodziców zainteresowanych zapisaniem swojego Dziecka do naszego Przedszkola, jak również stara się rozwiać wątpliwości i pytania Rodziców, których dzieci stały się już "Małymi Artystami".

____Oczywiście, jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi na tej stronie internetowej, nasi pedagodzy służą Państwu wszelką pomocą. Prosimy o kontakt pod numerami telefonów podanymi w zakładce "Kontakt". Odpowiemy również na wszelkie listy kierowane na adres naszego Przedszkola w formie zwykłej, jak również w formie e-maili.

 

Zapraszamy serdecznie do Przedszkola Nr 2!

 


Losowe zdjęcia

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions