11/2019

2019.10.31 - Kodowanie na dywanie u "Słoneczek"

Opracowała: Agnieszka Radkowska

2019.10.30 - Dzień chłopaka w grupie "Słoneczka"
Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach

w życiu rodziny czy życiu przedszkola.

Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

Tego dnia w grupie 5- latków było wiele zabawy, a co za tym idzie i uśmiechu na twarzach zarówno chłopców jak i dziewczynek.

2019.10.25 - DZIEŃ KUNDELKA
25 października "Słoneczka" obchodziły "Dzień Kundelka". Była to okazja do zapoznania dzieci z życiem i zwyczajami zwierząt domowych. Dzieci brały udział nie tylko w wesołych zabawach piesków, ale też słuchały opowiadań o psach czytanych przez bibliotekarkę p. Beatę. Zorganizowana została zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska Św. Franciszka w Tarnobrzegu, a pogadanka z opiekunką zwierząt ze schroniska była okazją do kształtowania empatii i współczucia wobec bezdomnych czworonogów.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za udział w akcji i hojne obdarowanie bezdomnych zwierząt.

2019.10.28 - Święto Dyni w ramach corocznego Jesiennego Święta Przedszkola

Opracowała: Agnieszka Radkowska

2019.10.14 - latki występują dla nauczycieli i pracowników przedszkola z okazji "Dnia Edukacji Narodowej"

2019.09.23 - SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2019

Od wielu lat dzieci z naszego przedszkola biorą udział w ogólnopolskiej akcji na rzecz poszanowania środowiska "Sprzątanie Świata". Tegoroczna edycja jest pod hasłem "Nie śmiecimy-sprzątamy-zmieniamy", patronem akcji jest Prezydent Miasta Tarnobrzega. 23 września "Słoneczka" wzięły udział w akcji i bardzo chętnie posprzątały podwórko przedszkolne.

2019.09.20 - "SŁONECZKA" - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA NA RANCZU ALPAKA

20 września 5-latki "Słoneczka" Dzień Przedszkolaka spędziły na Ranczu Alpaka w Woli Baranowskiej. Poznały te miłe zwierzątka, mogły je głaskać i karmić marchewką. Zwiedziły mini-ZOO: świnka Pepa, króliki, kangury, kózki, bażanty, kucyki i pieski. Były wesołe zabawy i konkursy z animatorem. Dzieci robiły swoją przytulankę-alpakę. Był też piknik z pieczonymi ziemniakami i kiełbaskami. Wycieczka dała dzieciom dużo radości.