3/2019

2018.06.21 - "Pszczółki" - sześciolatki pożegnały przedszkole

21 czerwca grupa 6-latków uroczyście pożegnała się z  kolegami, swoimi paniami, personelem i przedszkolem. Przedstawiła ostatni wspólny program artystyczny na pożegnanie przedszkola, na który składały się wiersze, piosenki i tańce.

Na zakończenie spotkania nauczycielka Ewa Dryka złożyła dzieciom życzenia wszystkiego dobrego na nowej, nieznanej i interesującej szkolnej drodze.

Pani Dyrektor Alicja Gil podziękowała Rodzicom za współpracę i życzyła dzieciom bezpiecznych wakacji i powodzenia w szkole.

Pani Dyrektor i nauczycielki Ewa Dryka i Anna Dziewit wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy, podziękowania dla rodziców, upominki i słodycze. Nie obyło się również bez uścisków i obietnic odwiedzania przedszkola. Wszystkie przedszkolaki otrzymały prezenty, życzenia bezpiecznych i udanych wakacji.

„Za drzwiami przedszkola czekają na Was wakacje, a lato zaczyna słoneczne wariacje.Las za Wami tęskni, szykuje jagody, a pani w cukierni już nakłada lody. Słońce już włożyło ciemne okulary, nie wypuści deszczu zza nieba kotary. Za progiem przygoda czas wyruszyć w drogę. My – cudnych wakacji życzyć tylko możemy!”