6/2018

2018.02.13 - BAL KARNAWAŁOWO-WALENTYNKOWY

W dniu 13.02.2018 r. odbył się bal karnawałowo- walentynkowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, biedronki, pszczółki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Bal karnawałowo- walentynkowy miał miejsce na sali gimnastycznej, gdzie zgromadziły się wszystkie grupy przedszkolne: Słoneczka, Biedronki, Smerfiki oraz Pszczółki.W godzinach przedpołudniowych zabawy, konkursy i tańce prowadził dla dzieci Klaun,w rolę którego wcieliła się pani Agnieszka Radkowska. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach i tańcach, tym bardziej, że Klaun miał przygotowane nagrody.

Po obiadku i chwili odpoczynku w swoich salach, Naszym przedszkolakom czas umiliło „STACYJKOWO –animacje dla dzieci”. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych oraz tanecznych.

Bal umożliwił przedszkolakom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, a to było głównym celem tego balu.

Kolejny bal karnawałowy już za rok ...

Opracowała: Agnieszka Radkowska