Kalendarz

5/2019
M T W T F S S
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
 


Designed by:

2017.10.12 – DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

W czwartkowe przedpołudnie przedszkolaki zebrały się w sali gimnastycznej,

by wspólnie ze swoimi paniami, świętować Dzień Edukacji Narodowej.

Spotkanie to rozpoczęło przygotowania do obchodów 50-lecia powstania naszej placówki.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Alicja Gil,

która powitała dzieci i wręczyła nagrody:

nauczycielce i pracownikom obsługi przedszkola.

 

 

Na scenie zadebiutowały najmłodsze przedszkolaki

i zaśpiewały piosenkę o cieplutkim słoneczku.

 


Czterolatki „Biedronki” zatańczyły „Psi taniec” i „Koci Taniec” do muzyki klasycznej i zaśpiewały piosenki dla pań i o paniach nauczycielkach.„Smerfy” pięciolatki zaprezentowały romantyczny walc z balonikami

i układ taneczny do utworu „Papaja” Urszuli Dudziak.


 

Najstarsze przedszkolaki - „Pszczółki” pięknie recytowały i śpiewały oraz wykonały „Jesienną opowieść” z szarfami i wstążkami.Na zakończenie, pani dyrektor, podziękowała dzieciom za piękne występy i nauczycielkom za wspaniałe przygotowanie programów artystycznych oraz poczęstowała wszystkich cukierkami, a pięciolatki wręczyły wykonane przez siebie laurki wszystkim pracownikom przedszkola.Dziękujemy wszystkim rodzicom za pamięć i miłe życzenia!

 

Opracowała Agata Misiąg


 

Losowe zdjęcia

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions