Gwiazdka to niezwykle radosny okres w życiu, wiążący się z wieloma ciekawymi wspomnieniami. W szczególności, jeżeli mowa jest o osobach dorosłych. Każdy z nich na pewno mógłby opowiedzieć o tym, jak w okresie dzieciństwa z wielką radością oczekiwał na pana z brodą i w czerwonej czapce, roznoszącego prezenty. Wiara w św. Mikołaja może nieco osłabła, ale w prezenty. Dorośli kupują sobie teraz samodzielnie podarki. Panowie starannie wybierają prezent dla dziewczyny na Święta, który sprawi, że jej buzia rozjaśni się uśmiechem. Powodem tego mogą być ciekawe książki do czytania.

Pocałuj mnie wiosną

Emily March zaprasza do tego, aby poznać niezwykłą historię Caitlin. Kobieta wyjeżdża z wielkiego Nowego Jorku do Eternity Springs. Wiele osób może to dziwić. Tym bardziej, jeżeli weźmie się pod uwagę to, jaką karierę kobieta zrobiła. Zdecydowana większość luksusowych apartamentów miała narzuty jej projektu. Caitlin mogłaby dalej podbijać świat, ale rezygnuje z tego, wracając do domu realizować skryte marzenia. To właśnie tam w oko wpada jej Josh. Przystojny mechanik, który już dawno temu obiecał sobie, że z nikim się nie zwiąże. Ma on pewną tajemnicę, ale nikomu o niej nie mówi. Czy straszne okoliczności sprawią, że Josh będzie w stanie łaskawiej spojrzeć na kobietę, która prawie siłą chciałaby wedrzeć się do jego serca?

Drań z Hollywod

Summer to dziewczyna z małego miasteczka. Widząc ją można by powiedzieć, że to encyklopedyczny przypadek poukładania w głowie. Dowodem jest na to fakt, że na dziewczynie nie robi wrażenia to, iż do jej miasteczka przyjeżdża hollywoodzki aktor – Colen, który ma w danym miejscu kręcić film. Dwoje zupełnie innych ludzi. Ale coś jest w tym, że przeciwieństwa lubią się przyciągać. Pomiędzy tą dwójką zaczyna coś iskrzyć. Kwestią tylko pozostaje to, czy mężczyzna udowodni kobiecie, że rozsiewane o nim plotki, jako o łamaczu kobiecych serc, są prawdziwe, czy też na odwrót. Warto sprawdzić jaką wciągającą książkę napisała wschodząca autorka Alessandra Torre.